O NÁS

Začali jsme v roce 2009 za pouhým cílem brigády. Potom to nabralo grády. Už nejsme jen taneční skupina, jsme víc. #JEDEMEVTOMSPOLU

Taneční skupinu založila Aneta Šacherová v roce 2009 v DDM Oslavany pod názvem EXTRA STRONG.

V roce 2010 se skupinka pár dětí přemístila do Střediska volného času Ivančice. Do školního roku 2015/2016 byl kroužek brán jen jako aktivita k odreagovaní. Následující rok se sešel výborný kolektiv tanečníků a skupina začala nabírat obrátky v dobrý taneční tým. Byly tvořeny první taneční show s myšlenkou účastí na soutěžích vyšší úrovně. V mezičase přišlo i na název skupiny Gloomy Knock, nakonec jsme přešli na TAD crew.

 

ROZPIS TRÉNINKŮ NAJDETE ZDE

 

TRENÉRKY:

Aneta – od 2009 (vedení taneční skupiny, choreograf, hudba, old school)

Hanka – od 2014 (zaměření na mini a děti + administrativa)

Terka – od 2016 (zaměření na děti a maminky s dětmi)

Anďa – od 2017 (choreograf, zaměření na juniory)

 

DŮLEŽITÉ MILNÍKY:

2020 - rozšíření do Dukovan a ZŠ Němčice

2020 – postup do kategorie ELITE

2019 – rekonstrukce nového taneční studia, SVČ Ivančice – projekt Tančíme v tom spolu

2018 – první taneční kemp 

2017 – zvrat v ideji celé taneční skupiny, určení priorit a jasných cílů

2016 – první soutěž jednotlivců kde

2015 – rozdělení na více kategorií

2014 – vystoupení pro srbského prezidenta na akci Radost Evrope

2013 – první soutěž – ruská soutěž

2011 – Přechod tanečního kroužku pod SVČ Ivančice

2009 – Založení prvního tanečního kroužku v DDM Oslavany

 

MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE:

  • vystoupení na akcích a firemních večírcích
  • možnost vytvoření taneční složky u Vás v obci
  • sponzoring

JSME NA:

KONTAKT:

Mgr. Aneta Šacherová, DiS., 773 213 037, tadcrew@seznam.cz

 

Naše úspěchy

3. 12. 2023/ Czech dance masters MČR
3. místo - Eliška a Lenka, 2. vice mistři poháru prezidenta CDO

4. místo - Kačka a Lucka

1.místo - Šíma – MISTR ČESKÉ REPUBLIKY V SÓLECH V EXTRALIZE, sólo - děti muži

19. 11. 2023/ Czech dance masters, Brno

3. místo - Fluffy kids, malé skupiny-děti

3. místo - Šárka je Gál, malé skupiny - dospělý

3. místo - Šíma a Nikča, extraliga dua děti

3. místo - Léňa a Eliška, hobby duo dospělí

1. místo – Šíma - EXTRALIGA, sólo - děti muži

3. místo – Nikča- EXTRALIGA, sólo - děti ženy

6. místo - Pavlos, extraliga sólo - dospělí muži

12. 11. 2023/ Neklidný battle, Olomouc S-Klub

5. místo – Mnam mnam Bobík, malá skupinka fluffy kids

Podzimní sezóna – výběr nejlepších výsledků Czech dance masters ŘÍJEN 2023

1. místo – Fluffy kids, malá skupinka

1. místo – Šimon Kalvoda, sólo hobby i extraliga

1. místo – Nicolka Vorlová, sólo hobby liga z 50 přihlášených

3. místo – Šárka je Gál, malá skupinka HVK

18. 6. 2023/ WDA, Maďarsko – mistrovství světa WDA

1. místo, mistři světa - děti, formace Wannabe together (stejné zastoupení tanečníků jako minulý rok)

1. místo, mistr světa - sólo děti, Šimon Kalvoda

1. místo, mistr světa - sólo junioři, Pavel Dvořák

2. místo - duo mini, Violka a Sabinka

2. místo - duo junioři, Lenka a Lujza

2. místo - mini, formace Fluffy babies

3. místo - duo junioři, Klára a Kačka

3. místo - děti, formace Wannabe again

3. místo - sólo děti, Liliana Šmídová

4. místo – sólo děti, Nicol Vorlová

5. místo – dospělí duo, Aneta Š a Kateřina Živná

3. a 4. 6. 2023/ Taneční skupina roku, Praha – MČR

5. místo – Wannabe together, děti

6.-7. místo – Beast mode, junioři

21. 5. 2023/ Czech dance tour, Litoměřice – MČR

3. místo – Fluffy babies, mini

3. místo – Be Of Wacaca

5. místo – Wannabe together, děti

5. místo – 9-4-8-1, junioři

5. místo – A zase wannabe, děti

6. a 7. 5. 2023/ Taneční skupina roku, Brno – Mistrovství Moravy

4. místo – Wannabe together, děti – ale super známky 

2. místo – Beast Mode, junioři – super hodnocení, přidat víc styl Black

29. 4. 2023/ Czech dance tour, Brno – Mistrovství Moravy

4. místo – Tajemství Pop It
3. místo – Fluffy Babies 

3. místo -  Wannabe together – postup do Maďarska

6. místo – YUPanes

1. místo – Be of Wacaca – postup do Maďarska

22. – 23. 4. 2023/ Czech dance masters, Přerov – mistrovství Moravy

22.4. sobota: 2. místo – Beast mode (junioři fluffy, z 15) !!!!!!!! 2. liga

23.4. neděle: 1. místo – Wannabe together (děti fluffy, z 9) !!!!!!!!! 2. liga

15. 4. 2023/ Czech dance tour, Brno

2. místo – Wannabe together - děti fluffy

2. místo – Harlem - junioři basic

2. místo – Be of Wacaca - malá skupinka děti/junioři

2. místo – Tajemství Pop It - mini

3. místo – Fluffy babies - mini

3. místo – Beast mode - junioři fluffy

4. místo – YUPanes, - děti basic

8. 4. 2023/ Taneční skupina roku, Zlín

1. místo – Beast mode - junioři

2. místo – Wannabe together - děti

4. místo – Tajemství Pop It - mini

5. místo – YUPanes - děti basic

5. místo? – Harlem - junioři

2. 4. 2023/ Czech dance masters, Brno

1. místo – Wannabe together - děti hobby liga

2. místo – Beast mode - junioři druhá liga

18 .3. 2023/ TancerCup, Zlín

3. místo – YUPanes (děti basic formace)

2. místo – Tajemství Pop It

3. místo – Beast mode

27. 11. 2022/ Czech dance masters MČR, Brno

VĚKOVÝ MIX

2. místo - choreografie Fluffy Be

DOSPĚLÍ

1. místo - duo Eliška Kiliánová a Daniel Šmíd

19. 11. 2022/ Czaech dance league, Praha

DĚTI LIGA

1. místo - Šíma Kalvoda

2. místo - Nicolka Vorlová

3. místo - Lilianka Šmídová

DĚTI HOBBY

2. místo - Nellinka Šubrtová

JUNIOŘI LIGA

1. místo - Dóda Podrazilová

3. místo - Pavlos Dvořák

DUA

MINI

2. místo - Sabinka Vorlová a Vili Šubrtová 

DĚTI LIGA 

2. místo - Kača Elederová a Nicolka Vorlová 

DĚTI HOBBY 

1. místo - Chiarka F. Chvojka a Lili Šmídová 

3. místo - Elinka Doležalová a Pavlínka Hosnedlová 

JUNI LIGA

3. místo - Klarysa Doležalová a Kača Veverková 

JUNI HOBBY 

1. místo - Kiki Vlčková a Ellenka Brudíková 

2. místo - Šárka Ševelová a Barča Malásková 

3. místo - Nelča Veselá a Sofi Šebestová 

DOSPĚLÍ

1. místo - Aneta Šacherová a Kača Živná 

2. místo - Danda Šmíd a Eli Kiliánová 

3. místo - Lujza Saakyan a Léňa Dumpíková 

SKUPINKY DĚTI LIGY

2. místo, Wanna be together Junioři liga 

3. místo - Orange is the new black 

JUNIOŘI HOBBY

3. místo - Tuesday 

 8. 10. 2022/ Czech dance masters, Olomouc

MALÉ SKUPINKY

1. místo - Fluffy kids (děti fluffy) 

6. místo – Fluffy Be (junioři fluffy ½)

8. místo - Orange is the new black (junioři fluffy 2/2)

DUO

3. místo - Katka Elederová a Nicol Vorlová (děti)

6. místo - Šimon Kalvoda a Nela Jakšová (děti)

11. místo – Chiara Francesca Chvojka a Liliana Šmídová (děti)

3. místo - Dominika Podrazilová a Barbora Šmídová (junioři)

5. místo - Ellen Brudíková a Kristýna Vlčková (junioři)

8. místo - Klára Doležalová a Kateřina Veverková (z 16, junioři)

1. místo - Eliška Kiliánová a Daniel Šmíd (dospělí)

3. místo - Lujza Saakyan a Lenka Dumpíková (dospělí)

SÓLO

6. místo – Šimon Kalvoda (z 31 dětí)

8. místo – Nicol Vorlová (z 31 dětí)

25. 9. 2022/ Czech dance masters, Brno

MALÉ SKUPINKY

1. místo - Fluffy kids (děti fluffy) 

2. místo - Fluffy pie (dospělí)

6. místo - Orange is the new black (junioři fluffy)

DUO

5. místo - Klára Doležalová a Kateřina Veverková (z 16, junioři)

1. místo - Eliška Kiliánová a Daniel Šmíd (dospělí)

3. místo - Lujza Saakyan a Lenka Dumpíková (dospělí)

SÓLO

9. místo - Liliana Šmídová (z 22, děti)

 

31. 7. 2022/ Ceny města Ivančice

T.A.D. Crew – za reprezentaci města v tanečních soutěžích

18.-19. 6. 2022/ WDA, Mistrovství světa , Maďarsko

Formace:

MISTŘI SVĚTA - Exploring the force (děti) 

5. místo - Just Zip It (junioři)   

Sóla mini:

MISTR SVĚTA - Šimon Kalvoda

Sóla děti:

2. VICEMISTRYNĚ - Barbora Šmídová

5. místo - Dominika Podrazilová

Sóla junioři:

2. VICEMISTRYNĚ - Elena Mrkvicová

4. místo - Pavel Dvořák

5. místo - Anita Burešová

6. místo - Kateřina Veverková

8. místo - Klára Doležalová

9. místo - Daniel Šmíd

Sólo dospělí:

5. místo - Eliška Kiliánová 

Duo mini:

MISTŘI SVĚTA - Nela Jakšová a Šimon Kalvoda

1. VICEMISTŘI SVĚTA - Katka Elederová a Kristýna Vlčková 

Duo děti:

1. VICEMISTŘI SVĚTA - Dominika Podrazilová a Barbora Šmídová

Duo junioři:

1. VICEMISTŘI SVĚTA - Klára Doležalová a Kateřina Veverková

2. VICEMISTŘI SVĚTA - Jana Prokešová a Lada Turečková

4. místo - Nela Veselá a Lujza Saakyan

Duo dospělí:

MISTŘI SVĚTA - Daniel Šmíd a Eliška Kiliánová

4.-5. 6. 2022/ Taneční skupina roku, MČR, Praha

3. místo - Just Zip It, junioři

5. místo - Exploring the force, děti 

5. místo - Mini gang, mini děti

28. 5. 2022 /  Czech dance tour, MČR, Praha

6. místo - Just Zip It, junioři

6. místo - Exploring the force, děti 

12.-13. místo - Connection, junioři

22. 5. 2022/ Right 2 dance, Brno

3. místo - Connection, junioři

3. místo - Just Zip It, junioři

4. místo - Attention (ZŠ Němčice)

4. místo - Egyptořím, děti

13. 5 . a 15. 5. 2022/ Czech dance masters MČR, Brno

9. místo - děti - Exploring the force

13. místo - junioři - Just Zip It 

8. 5. 2022/ Czech dance tour - mistrovství Moravy

1. místo - Exploring the force, děti (z 6 formací)

1. místo - Just Zip It, Junioři (z 9 formací)

5. místo - Mini gang, mini děti (z 5 formací)

6. místo - Connection, Junioři (z 9. formací)

30. 4. - 1. 5. 2022/ Taneční skupina roku, Morava, Zlín

1. místo - Exploring the force, děti

1. místo - Just Zip It, junioři

2. místo - MINI GANG

3. místo - Egyptořím, děti

6. místo - Connection, junioři 

23. 4. 2022/ Czech dance masters, Olomouc

4. místo - Exploring the force, děti

5. místo - Just Zip It, junioři

16. 4. 2022/ Czech dance tour - regionální kolo, Brno

1. místo - junioři profi s formací JUST ZIP IT

2. místo - junioři soutěžní s formací CONNECTION 

1.místo  - děti s formací EXPLORING THE FORCE 

2. místo - mini s formací MINI GANG

10. 4. 2022/ Czech dance masters (Bobyhall Brno)

2. místo Just Zip It (junioři) + postup do vyšší ligy

3. místo Exploring the force (děti)

3. místo Mini Gang (mini)

2. 4. 2022/ Taneční skupina roku, regionální kolo, Zlín

2. místo - Mini Gang

2. místo - Exploring the force

2. místo - Just Zip It

3. místo - Egyptořím

4. místo - Connection

19. 3. 2022/ Tancer cup 2022, Zlín

1. místo - Exploring the force (děti)

1. místo - Just Zip It (junioři)

2. místo - Mini GANG (mini děti)

2. místo - Attention (ZŠ Němčice)

3. místo - Connection (junioři)

5.12. 2021/ Czech dance masters, Jedovnice – MČR

2. místo – Barča Šmídová

5. místo – Šíma Kalvoda

8. místo – Dóda Podrazilová

V juniorské kategorii se v sólech do finále dostal Danda, Anit a Elen. Nejlépe se však umístila Elena Mrkvicová, která si vybojovala zlaté 3. místo z celkově 26 tanečníků. 

DUO 

3. místo – Barča a Domča (děti, z 22. duet)

SÓLO (děti z 36 tanečníků, junioři z 26 tanečníků)

2. místo – Barbora Šmídová (děti)

3. místo – Elen Mrkvicová (junioři)

20.11. 2021/ Czech dance tour, Chrudim – MČR

FORMACE

1. místo – Last time together (děti)

14.11. 2021/ Czech dance masters – Brno, Campus 2

SÓLO DĚTI (36 tanečníků)

3. místo – Barbora Šmídová

SÓLO JUNIOŘI (21 tanečníků)

9. místo – Anita Burešová

DUO DĚTI (10 dvojic)

2. místo – Domča a Barča

DUO JUNIOŘI (14 dvojic)

2. místo – Klárka a Kačka

DUO DOSPĚLÁCI 

2. místo – Vanda a Denda

3. místo – Kačka a Jitka

SKUPINKY

4. místo – Last time together (děti) z 6 skupin

23.10. 2021/ Czech dance masters – Brno, Campus

DUO

1. místo - Klárka a Kačka (junioři)

1. místo - Elen a Denda (dospělí)

3. místo - Danda a Eliška (junioři)

3. místo - Barča a Domča (děti)

SÓLO

3. místo - Šímák

10. – 11. 7. 2021/ Taneční skupina roku – Superpohár 

MINITÝMY

1. místo – kat. děti – „Dělejte, děcka. Natáčíme.“

3. místo – kat. junioři „Vangl“

DUO

2. místo – kat. junioři „ELDA“ (Daniel Šmíd a Eliška Kiliánová)

30. 6. 2021/ Čáslavský čtyřlístek 

MINI

2. místo - Michaela Ježová

DVK 2

1. místo - Kristýna Vlčková

3. místo - Dominika Podrazilová

JVK

3. místo - Elen Mrkvicová

DUO DVK

4. místo - Kateřina Elederová a Nela Jakšová

DUO JVK

1. místo - Daniel Šmíd a Eliška Kiliánová

MINITÝMY

1. místo a 3. místo - Junioři 

15. 6. 2021/ O Inferňácký plamínek

SOLO DĚTI 1 (ze 17 tanečníků)

1. místo – Kateřina Elederová

SOLO DĚTI 2 (z 20 tanečníků)

5. místo – Dominika Podrazilová

SOLO JUNIOŘI (z 25 tanečníků)

4. místo – Zuzana Hladíková

SOLO DOSPĚLÍ

3. místo – Vanesa Voškerušová

DUO DĚTI 1 

2. místo – Kateřina Elederová a Nela Jakšová

DUO DĚTI 2

1. místo – Barbora Šmídová a Dominika Podrazilová

DUO JUNIOŘI

1. místo – Daniel Šmíd a Eliška Kiliánová

MINITÝMY

1. místo – kat. děti – Dělejte, děcka. Natáčíme.

2. místo – junioři 

8. 6. 2021/ O Stodůleckou růži (on line)

MINI SOLO (celkem 15 soutěžících)

3. místo - Šimon Kalvoda

DĚTI SOLO (celkem 24 soutěžících)

1. Místo – Dominika Podrazilová

2. místo – Barbora Šmídová

3. místo Nela Veselá

DĚTI DUO (celkem 6 dvojic)

1. Místo – Dominika Podrazilová a Barbora Šmídová

2. místo – Nela Jakšová a Kateřina Elederová

JUNIOŘI SOLO (celkem 22 soutěžících)

2. místo – Zuzana Hladíková

3. místo – Daniel Šmíd

JUNIOŘI SOLO ELITE (celkem 9)

4. místo – Elen Mrkvicová (přesun z hobby do elite)

JUNOŘI DUO (celkem 6 dvojic)

1. Místo – Daniel Šmíd a Eliška Kiliánová

14. 5. 2021/ O taneční pohár Horizontu (on line)

MINI 

1. místo – Kalvoda Šimon

2. místo – Vorlová Nicol

3. místo – Šmídová Liliana

DĚTI 

1. místo – Podrazilová Dominika

2. místo – Šmídová Barbora

3. místo – Veselá Nela

JUNIOŘI

1. místo – Mrkvicová Elena

2. místo – Všianská Vanessa

3. místo – Hledíková Lucie

DOSPĚLÍ

1. místo – Kiliánová Eliška

2. místo – Horová Viktorie

3. místo – Voškerušová Vanesa

3. 4. 2021/ Taneční skupina roku (on line) - mistrovství České republiky pro sóla a dua disco, hip hop a dance art

5. místo – Daniel Šmíd

 

25.1. 2020/ Praha, O Stodůleckou růži 2020

MALÉ SKUPINY:

2.místo (kategorie elite) - Demo AA - Junioři

2.místo - Demo AB - Junioři

DUO:

1.místo – Barbora Šmídová a Dominika Podrazilová (děti z 19)

1.místo – Denisa Voškerušová a Elen Mrkvicová (Junioři ze 17)

3.místo - Pavel Dvořák a Kristýna Matušínská

1.místo – Julie Bauerová a Lala Dašjanová (hvk)

3.místo – Vanesa Voškerušová a Pavlína Šicová

SÓLO:

1.místo – Elen Mrkvicová (Junioři z 30)

2.místo – Kristýna Matušínská

26.1. 2020/ V. ročník soutěže jednotlivců a malých skupin O taneční pohár Horizontu.

STREET DANCE 

MINI 

1. MÍSTO – VÉVODA DANIEL

2. MÍSTO – ŠUBRTOVÁ NELLA

3. MÍSTO – DOLEŽALOVÁ ELA

DĚTI 

1. MÍSTO – PODRAZILOVÁ   DOMINIKA

2. MÍSTO – ŠMÍDOVÁ BARBORA

3. MÍSTO – VILDOMEC VÁCLAV

JUNIOŘI

1. MÍSTO – DVOŘÁK PAVEL

2. MÍSTO – VOŠKERUŠOVÁ VANESA

3. MÍSTO – VEVERKOVÁ KATEŘINA

DUO TAD CREW 

DĚTI

1. MÍSTO – BARBORA ŠMÍDOVÁ, DOMNIKA PODRAZILOVÁ

2. MÍSTO – KRISTÝNA VLČKOVÁ, VANESA JURUTKOVÁ

3. MÍSTO – LUJZA SAAKYAN, VERONIKA SVOBODOVÁ

JUNIOŘI

1. MÍSTO – JULIE BAUEROVÁ, LALA DAŠJANOVÁ

2. MÍSTO – ELEN MRKVICOVÁ, DENISA VOŠKERUŠOVÁ

3. MÍSTO – KRISTÝNA MATUŠÍNSKÁ, PAVEL DVOŘÁK

MALÉ SKUPINY 

1. MÍSTO - DANDACRUSH – DEMO A T.A.D. crew – SVČ Ivančice

2. MÍSTO – ALL ABOUT ME – DEMO B T.A.D. crew – SVČ Ivančice

3. MÍSTO – DANDASMASH – DEMO AB T.A.D. crew – SVČ Ivančice

21.12.2020/ "Republikové finále - Pionýrský sedmikvítek" on line 

MINI

1. místo ŠIMON KALVODA

2. místo LILIANA ŠMÍDOVÁ 

3. místo MICHAELA JEŽOVÁ 

DĚTI:

1. místo NELA VESELÁ

2. místo BARBORA ŠMÍDOVÁ

3. místo DOMINIKA PODRAZILOVÁ

JUNIOŘI:

1. místo KRISTÝNA MATUŠÍNSKÁ

2. místo PAVEL DVOŘÁK

3. místo VIKTORIE HOROVÁ

-------------------------------------------------

FORMACE hiphop/show:

1. místo #jedemevtomspolu1 (Hip hop mini)

2. místo Egypt (Show dance mini)

2. místo Reprodrozdi (Show dance děti)

1. místo Farmáři (hip hop děti)

1. místo Dandasmash (hip hop junioři)

2. místo #jedemevtomspolu2 (hip hop junioři)

 

Nejúspěšnější taneční formace:

2019/20 – Demo AA (2.místo v kat. junioři Elite, Praha)

2019/20 – Dandacrush (hopas), kat. junioři 

2019/20 – Egypt, kat. mini

2019/20 – Reprodrozd, kat. děti

 

Nejúspěšnější tanečníci:

2019/20 – DUO, Barča a Domča (1.místo děti, Praha)

2019/20 – DUO, Elena a Denda (1.místo junioři, Praha)

2019/20 – DUO, Julča a Lala (1. místo HVK, Praha)

2019/20 – SÓLO, Kiki (5. místo děti, Praha)

2019/20 – SÓLO, Elen (1.místo junioři, Praha)

2019/20 – SÓLO, Kiki M. (2. místo junioři, Praha)

 

 

 

 

 

 

Nejúspěšnější taneční formace:

2018/19 - Cesta kolem světa, kat. děti 

2018/19 - Mini Mafie, kat. mini

2018/19 – Devět a půl ženy, kat. maminy

Nejúspěšnější taneční formace:

2017/18 – Seznamka, kat. mini

Nejúspěšnější taneční formace:

2016/17 - Babky – kat. mini

Fotogalerie

Akce, tábory, soutěže, turnaje a další

Navštívit

Videogalerie

Akce, tábory, soutěže, turnaje a další

Navštívit