TAD žije tancem - jarní taneční sezóna

V prvním pololetí tohoto roku jsme se my, tanečníci skupiny TAD crew, zúčastnili tří postupových soutěží – Czech dance tour, Czech dance masters a Taneční skupina roku. Stejně jako minulý rok, i teď jsme postoupili na mistrovství světa WDA ze soutěže Czech dance tour. S překvapením jsme také postoupili na mistrovství Evropy soutěže Taneční skupina roku, kde nás na začátku taneční sezóny přeřadili do vyšší 2. ligy. Velký úspěch! Tahle soutěž je také velmi prestižní, bohužel, nastala nejspíš chyba u organizátorů dvou velkých akcí a galavečery padly na jeden stejný termín - 18. června. My jsme se rozhodli, že zavítáme opět do Maďarska. Postoupili nám tři profi choreografie a to Wannabe together (děti 8-12 let, naši mistři z minulého roku), Beast mode (junioři 13-18 let, páté místo na MS minulý rok) a Fluffy Babies (mini děti 5-8 let) a několikrát sólo a duo. 

Během této jarní sezóny jsme také získali následující umístění všech našich tanečních složek:

1. místo - 7x

2. místo - 12x

3. místo - 11x

4. místo - 5x

A na podzim předchozího roku toho bylo ještě více, soutěžilo se v kategoriích jednotlivci, dua a malé skupinky. Získali jsme prozatím:

Czech dance masters - titul mistrů Moravy s Wannabe together, titul 1. vicemistrů Moravy s Beast Mode

Czech dance tour - titul mistrů Moravy s Be Of Wacaca (junioři z minula s malou skupinkou), titul 2. vicemistrů s Wannabe together, titul 2. vicemistrů s Fluffy Babies (naše nejmenší děti)

Taneční skupina roku - titul 1. vicemistrů Moravy s Beast mode a bramboru s Wannabe together (s druhým a třetím místem to bylo vše o známku)

A teď se chystáme na Mistrovství České republiky.

Za největší úspěch nyní považujeme: postoupení na MS do Maďarska, postoupení na mistrovství Evropy do Chorvatska, přeřazení choreografií kategorie Fluffy do vyšší taneční ligy, medailový úspěch ve vyšší lize.

Naši tanečníci, mimo toto vše, ještě vystoupili na dalších akcích jako např. O taneční pohár Horizontu, Den tance, různé akce v okolních obcích. Připravovali se na prezentační vystoupení na Slavnostech chřestu a také si užili společné ukončení taneční sezóny 1. pololetí roku 2023.

Fotogalerie

Akce, tábory, soutěže, turnaje a další

Navštívit

Videogalerie

Akce, tábory, soutěže, turnaje a další

Navštívit