Sportovní tábory

  • SVČ Ivančice, Zemědělská 2
Přihlásit
Termín Tábor Hlavní vedoucí
31.7.-4.8.2023 Sportovní tábor 1 Nikola Ševčíková
7.8.-11.8.2023 Sportovní tábor 2 Kristýna Welshová
Informace


Počet účastníků:  20

Určeno pro:  děti 8-12 let

Úplata:  2200 Kč

Úplata zahrnuje:  obědy, svačiny, pitný režim, program, pedagogičtí pracovníci

Částka 1000 Kč je splatná do 14 dnů ode dne schválení přihlášky, doplatek do 20.6.2023.

Upozorňujeme, že na letošní rok nebyly vypsány žádné dotace z MPSV na realizaci příměstských táborů pro děti.

 

Provozní doba: 7:30-16:30 hod.

 

Další informace o táboru: 605 278 361, recepce@svcivancice.cz

 

Program tábora 1:

Tábor je určen pro všechny, co mají rádi pohyb a sport. Zaměříme se na všestranný rozvoj dětí a při hraní nebudeme překonávat soupeře, ale hlavně sami sebe. Naučíme se hrát fair-play a spolupracovat. Během 5 dní si zahrajeme míčové hry jako vybíjená, přehazovaná, fotbal, ale také méně známější jako je třeba brenbal. Dojde i na tradiční sporty jako atletika, basketbal a další. Vyzkoušíme si hry s různým náčiním. Nebudou chybět také hry pro pobavení, deskové hry, tvořivé aktivity, výlety do okolí.

 

Program tábora 2

Tábor je určen pro všechny, co mají rádi pohyb a sport. Zaměříme se na všestranný rozvoj dětí a při hraní nebudeme překonávat soupeře, ale hlavně sami sebe. Během 5 dní si zahrajeme míčové hry jako je vybíjená, přehazovaná, fotbal, ale také další jako je třeba badminton. Dojde i na tradiční sporty jako atletika, gymnastika či basketbal a další. Vyzkoušíme si hry s různým náčiním. Nebudou chybět také hry pro pobavení, deskové hry, tvořivé aktivity, výlety po okolí. 

 

Cíl tábora: 

Účastníci tábora se budou sportovně a pohybově rozvíjet, poznají nové sporty či se v nich budou zdokonalovat, seznámí se s pravidly jednotlivých her, naučí se samostatnosti a nebojácnosti, zdokonalí se ve spolupráci a týmové hře, naslouchání jeden druhému i vzájemné pomoci, budou se přizpůsobovat pracovnímu režimu tábora, budou se učit dodržovat vymezená pravidla a plnit si své povinnosti. Stráví týden prázdnin v pohybu a s kamarády s podobnými zájmy. Všichni sportovci ale i sportovci – začátečníci jsou zde vítáni 😊

 

Fotogalerii z příměstských táborů 2022 najdete ZDE

Fotogalerie

Akce, tábory, soutěže, turnaje a další

Navštívit

Videogalerie

Akce, tábory, soutěže, turnaje a další

Navštívit