TAD DANCE CAMP

  • táborová základna Štěrkoviště, Otrokovice
Termín Tábor Hlavní vedoucí
9.7.-16.7.2022 TAD DANCE CAMP Mgr. Aneta Šacherová, DiS.
Informace


Počet účastníků:  40

Určeno pro:  pro stávající i potencionální účastníky taneční skupiny TAD crew, dívky i chlapce od 6 do 18 let

Úplata:  4.400 Kč

Úplata zahrnuje:  ubytování, strava 5x denně, pitný režim, doprava, program, pedagogičtí a provozní pracovníci

Záloha 1000 Kč je splatná do 14 dnů ode dne vydání přihlášky, zbývající doplatek do 20.6.2022.

 

Doprava: vlastním autobusem

Ubytování: budova (4 lůžkové pokoje)

 

Další informace o táboru: 605 278 361, recepce@svcivancice.cz

 

Program tábora:                    

Pro účastníky je připravena celotáborová hra na téma SAFARI, kde budou účastníci jako ošetřovatelé zvířat zdolávat několik táborových her, a to především tanečních. Účastníci se mohou těšit i na klasický táborový program – taneční i sportovní turnaje, taneční i vodní hry, formace a sestavy, noční hry, táboráky, jiné hry a soutěže, tábornické a branné dovednosti, lanové aktivity a jiné. Také se mohou těšit na výlet do zlínské ZOO.

 

Cíl tábora:                             

Účastníci se naučí několik tanečních kroků, sestav, choreografií a v rámci táborové soutěže budou rozvíjet dovednosti za pomocí vlastních nápadů pro konečnou taneční formaci. Účastníci tábora prožijí nevšední   zážitky prostřednictvím celotáborové hry, naučí se hrát nové hry, budou se sportovně a pohybově rozvíjet, naučí se samostatnosti a nebojácnosti, prostřednictvím svého oddílu se naučí odpovědnosti, spolupráce, naslouchání jeden druhému i vzájemné pomoci, zvládnou nejrůznější tábornické dovednosti i pracovní režim tábora, budou se učit dodržovat vymezená pravidla a plnit si své povinnosti. 

 

Jaké to bylo


TAD DANCE CAMP v Otrokovicích

V týdnu od 9. do 16. července se uskutečnil další taneční kemp skupiny TAD crew. Tentokrát se tančilo v Otrokovicích, kde tanečníky čekalo několik benefitů za úspěšnou jarní sezónu. Celý týden probíhal v herním a tanečním duchu. Hrály se kolektivní hry, rozvíjela se kreativita v malování i pohybu. Účastníci tábora během týdne získávali body do celotáborové hry, která se nesla v duchu Safari. Hned druhý den byl pozván tanečník Jarda z brněnské skupiny BeFresh, který se zaměřil na učení tanečního stylu poppin a následně freestyle. Další dny se střídaly, kdy účastníci buď celý den tančili nebo celý den hráli hry. Na další workshopy byly pozvány tanečnice z ART Factory, a to Luccy a Kufa. Ke konci týdne se ukázal i tanečník Julien, kterého skupina v nynější době bere jako nejvíce progresivního tanečníka taneční scény. Mimo tančení se hrála safari hra ve Zlínské ZOO, ze které byli všichni unešení. Závěr kempu byl v „bojové atmosféře“ zvané BATTLE, kdy všichni tanečníci ukazovali, co se naučili, kde se zlepšili nebo si co zapamatovali z workshopů. Celý kemp, který probíhal v areálu táborové základny v Otrokovicích, se všem líbil a pořádně si ho užili.

 

FOTO 1

FOTO 2

 

Fotogalerie


Fotogalerie

Akce, tábory, soutěže, turnaje a další

Navštívit

Videogalerie

Akce, tábory, soutěže, turnaje a další

Navštívit