news.image
Horizont je v novém kabátě a začala další rekonstrukce
V minulém roce jsme dokončili rekonstrukci budovy z podpory dotace IROP, OPŽP a Jihomoravského kraje. Budovu zkrášlila nová fasáda. Vyměnili jsme okna a dveře, proběhla rekonstrukce kotelny.

Zrekonstruovali jsme a vybavili 10 specializovaných polytechnických, jazykových a mediálních učeben a odpovídající zázemí (sklady, toalety, šatny),  vybudování výtahu v rámci bezbariérovosti SVČ.  V rámci technického a  řemeslného zaměření: multifunkční pracovní dílna, řemeslná dílna (tkaní, šití, práce s textilem, vlnou, proutí, aj), hrnčířská a sklářská dílna, kovodílna a elektrodílna, dřevodílna. Pořídili jsme mobilní vybavení, které  bude využíváno při různých  akcích, venku i na letních táborech.  Na práci s digitálními technologiemi a jazykové vzdělávání máme nové učebny počítačové učebny zaměřené na semináře, školení, kurzy, na  výuku cizích jazyků, pro informační technologie.   Mediální učebna je zaměřena pro film, dabing, žurnalistiku, 3D modelování a design a také foto učebna a ateliér. 

V letošním roce jsme se pustili do budování komunitního centra, kvalitního zázemí pro vzdělávání a prostoru pro setkávání komunitních skupin. Projekt je zaměřen na rekonstrukci a vybavení komunitního sálu, 3 komunitních cvičeben + šaten, 1 komunitní učebny, 2 komunitních kuchyněk, sociálního zařízení, zázemí pro rodiny a zázemí pro lektory. 

Těšíme se, až začne naplno opět naše činnost. 

Více o projektu na rekonstrukci a vybavení učeben

Více o projektu na zateplení a rekonstrukci tepelného čerpadla

 

Fotogalerie

Akce, tábory, soutěže, turnaje a další

Navštívit

Videogalerie

Akce, tábory, soutěže, turnaje a další

Navštívit