news.image
Zprávy z tanečního oddělení
Ani taneční oddělení nezahálí. Co všechno zvládli i přes omezení?

Také taneční kroužky poznamenalo omezení. I když tanečníci svoji kondici udržovali v domácím prostředí nebo při online tréninku, připravili jsme pro ně trošku jinou aktivitu – výzvu k vytvoření obrázku na téma tanec. Děti z ivančických kroužků aerobiku a mažoretek i tanečků v Dolních Kounicích posílaly fotky svých výtvorů z papíru, přírodnin nebo textilu a my mohli vytvořit kalendář na rok 2021. Koncem roku přišla další výzva, tentokrát pro vedoucí. Ti vytvořili krátkou sestavu, děti ji doma natrénovaly a záznamy nám poslaly. Mohlo tak vzniknout krásné video, to alespoň trochu nahradilo tradiční Adventní odpoledne, ve kterém děti představí, co se v tanečních kroužcích naučily. Bývá to jejich první vystoupení pro veřejnost. 

Taneční skupina TAD crew se v listopadu zúčastnila republikového finále on-line soutěže "Pionýrský sedmikvítek". Na soutěž bylo třeba poslat minutové video, na kterém tanečníci ukazují svoji vlastní hip hopovou choreografii. Celkem za nás soutěžilo 35 jednotlivců a 6 formací. Každá formace získala své místo a dokonce se podařilo jednotlivcům vybojovat všechny stupně vítězů. 

Že jsou TAD aktivní a sehraná parta mladých tanečníků a jejich rodičů potvrdili vánoční charitativní akcí. Již šestým rokem předávají dárečky v domovech pro seniory. Předchází tomu oslovení jednotlivých obyvatel, na základě jejich sepsaných přání se dárečky pořizují, krásně zabalí a s přáníčky na Štědrý den předávají. Upřímná radost seniorů každoročně přináší radost samotným dárcům, za což jim patří velké díky.

Fotogalerie

Akce, tábory, soutěže, turnaje a další

Navštívit

Videogalerie

Akce, tábory, soutěže, turnaje a další

Navštívit