news.image
TAD "tančíme stále dál"
Členové street dance skupiny TAD se tance nevzdávají ani v této době. Nepřetržitě trénují a nyní se někteří tanečníci připravují na soutěž.

Tréninky naší taneční skupiny TAD probíhají online. Každá věková kategorie má trénink 2x týdně po dobu 45 minut. V rámci tréninku se tanečníci na začátku zahřejí, protáhnou a následuje taneční část. Každý týden je trénink jiný (formou), přitom stejný (pilujeme taneční prvky). Například: ve dvou týdnech jsme se spojili s taneční skupinou Snatch rank, v dalším týdnu jsme proházeli trenéry do jiných kategorií pro změnu, další třeba 3 týdny neučili trenéři, ale tanečníci si vyzkoušeli, jaké to je - něco vymyslet, ostatní to naučit a společně si zatančit. Nyní chystáme další propojení s taneční skupinou Snatch rank. A také se stále připravujeme na online taneční soutěže.

Taneční skupina roku (profesionální team lidí, kteří pořádají taneční soutěže, módní přehlídky, koncertní turné,…) vyhlásila on-line soutěž - otevřené mistrovství České republiky pro sóla a dua disco, hip hop a dance art. Každý tanečník má za úkol vymyslet a nahrát taneční sestavu v časovém rozpětí 39 - 59 sekund. TAD to pojala tak, že jsme nabídli všem tanečníkům dobrovolnou účast. Přihlásilo se celkem 14 jednotlivců a dvě dua (dvojice). S jednotlivci i dvojicemi jsme během týdne zahájili individuální přípravu, která probíhala on-line přes aplikaci ZOOM. Následně proběhlo natočení a zaslání videí. Všechny tanečníky jsme přihlásili. Taneční semifinále bude on-line v sobotu 3. dubna. My jsme v kategorii hip hop, takže časově můžete vidět naše děti bojovat od 14.00 do 17.00. Mezi 17.10 až 20.00 bude soutěžní klání o postup do finále (porota vybere 20 nejlepších videí z každé věkové a výkonnostní kategorie …sóla, dua.) Druhý den v neděli 4. dubna se uskuteční finále s tanečními sestavami, které postoupí. Hip hop začátek opět ve 14.00 hodin a předpokládané vyhlášení bude mezi 18.00 - 19.00. TAD je zařazena v základní lize.     

A kdo se za TAD zúčastní?

Jednotlivci: Barča, Kiki, Matuš, Šíma, Pavlos, Danda, Vanda Z., Anit, Domča, Nelča J., Kačka E., Nicolka, Fanda a Lili

Duo: Barča a Domča, Kačka E. a Nelča J.

Jaké výhry čekají na vítěze? A vše o soutěži: zde

Spolufinancováno Evropským sborem solidarity Evropské unie

Více info o projektu ZDE

 

Fotogalerie

Akce, tábory, soutěže, turnaje a další

Navštívit

Videogalerie

Akce, tábory, soutěže, turnaje a další

Navštívit