news.image
Olympijský běžecký závod pořádají také Ivančice. Podpoří olympijskou nadaci
Největší běžecká akce T-Mobile Olympijský běh míří opět také do Ivančic. Stanou se tak jedním z 90 míst po celé ČR, kde se 22. června potkají na startu příznivci aktivního pohybu z místa i okolí.

Akce se koná na oslavu olympijských myšlenek a letos je hlavním tématem hodnota “výjimečnost”. Zúčastnit se může úplně každý. Startovné lze koupit pouze online na www.olympijskybeh.cz. 

Oslava olympijských myšlenek během je akce pro širokou veřejnost, která se chce hýbat a společně podpořit hodnoty olympismu. Letošní téma “výjimečnost” je silným cílem pro každého, kdo nesportuje pro medaile, ale pro svůj vlastní dobrý pocit dělá každý den to nejlepší, co může. Po celé zemi se uskuteční desítky olympijských běhů se společným startem v 18 hodin. Mezi nimi nebude chybět ani závod v Ivančicích, který nabídne trasu na 2,5 a 4,5 kilometrů. Připraven bude i závod pro děti do 15 let o délce 400, 800 a 1200 metrů. 

V rámci účasti na T-Mobile Olympijského běhu podporují běžci také Českou olympijskou nadaci, která umožňuje sportovat dětem, jenž si sportování nemohou dovolit. Na podporu nadace jde část z každého startovného. V roce 2021 vybrali běžci společně pro Českou olympijskou nadaci téměř 530 tisíc Kč.

Registrace do všech závodů probíhají pouze online na www.olympijskybeh.cz až do 12. června. Do konce března je startovné pro dospělé za zvýhodněnou cenu 150 Kč.

Fotogalerie

Akce, tábory, soutěže, turnaje a další

Navštívit

Videogalerie

Akce, tábory, soutěže, turnaje a další

Navštívit