news.image
Letos slavíme 40
V letošním roce oslaví ivančické středisko volného času 40. výročí od založení.

Oslavte s Horizontem 40. narozeniny

Jsme organizace, která připravuje aktivity pro širokou veřejnost, proto bychom i toto výročí chtěli oslavit s vámi – dětmi, dospělými i seniory, všemi, kteří nám věnujete svoji přízeň tolik let. 

Každoročně připravujeme nejen letní tábory, zájmové kroužky pro všechny věkové kategorie, sportovní, tvořivé či zábavné akce, vzdělávací aktivity, ale nabízíme také dětský klub, dětskou skupinu i školičku. Naše zařízení můžete využít pro vlastní rodinné oslavy, svatby s kompletním servisem, týkajícím se stravování i ubytování. Pro školy pořádáme výukové programy, výlety nebo adaptační programy, pro obce a další organizace připravujeme akce na objednávku. V letošním roce tomu není jinak.

Celoroční narozeninový program

Po celý rok si společně s vámi budeme tu naši čtyřicítku připomínat. Do hlavního programu jsme vybrali akce, které mají nějaké nej. Samozřejmě se můžete těšit i na spousty dalších. Mezi ty nej patří Maškarní karneval pro děti, který si užívali společně s rodiči. Následuje Ples střediska volného času. Uskuteční se v nově opraveném Besedním domě a návštěvníci si užijí společenský večer se dvěma kapelami, vystoupením i tombolou. Největší letošní událostí bude květnová Narozeninová oslava na Horizontu aneb Bavíte se s námi 40 let. Můžete se těšit na různá vystoupení, zábavné, pohybové i tvořivé aktivity, a trošku vám připomeneme i naši historii. Den dětí je další tradiční akcí, kterou pořádáme od roku 1990 a nebude chybět v součtu těch letošních nejvýznamnějších. Mezi podzimní akce zařazujeme Ať žijí duchové, ale také Setkání pracovníků, současných i bývalých, kteří se podíleli na našich aktivitách během minulých desítek let. Rok plný oslav zakončíme opět tradiční akcí, tou je Mikuláš na městě. 

Během roku budeme pro vás připravovat spoustu dalších doprovodných aktivit. Na našem webu na stránce „40 let spolu“ budeme postupně doplňovat podrobnosti ke všem aktivitám, zde také můžete s námi zabrousit do minulosti v podobě informací z naší historie i fotek a videí z minulých let.

Dovolujeme si vás pozvat na všechny naše akce, které pro vás připravujeme tak, abyste byli spokojeni, užili si společné rodinné chvíle, poznali nové přátele, potkali se s těmi „starými“ a také se něco nového naučili či dozvěděli.

celý tým SVČ Horizont

Fotogalerie

Akce, tábory, soutěže, turnaje a další

Navštívit

Videogalerie

Akce, tábory, soutěže, turnaje a další

Navštívit