news.image
Cena starosty pro TAD
Dne 20. února získala naše taneční skupina TAD crew speciální ocenění.

Cena starosty města Ivančice pro TAD crew

Dne 20. února získala naše taneční skupina TAD crew speciální ocenění na předávání cen Sportovec okresu Brno-venkov roku 2023. Celkem 13 dětí a 3 trenéři převzali Cenu starosty města Ivančice za vzornou reprezentaci v oblasti sportu. Tanečníci ze Střediska volného času Ivančice, kteří mají celoročně výborné výsledky na republikových soutěžích, se stali 

18. 6. 2023 podruhé mistry světa WDA (World dance association). Skupina TAD crew (čti tý ej dý krů) se ve stejném složení zúčastnila soutěže v Maďarsku podruhé a podruhé zabodovala. Formace, kterou předvedli, nesla název WANNABE TOGETHER. Děti se v novém školním roce rozdělily na dvě věkové kategorie, a tak tančily spolu v Maďarsku minulý rok naposledy. Bylo dojemné pozorovat, jak děti před soutěží všechny plakaly. Když se jich tehdy trenérka zeptala, proč pláčou, když mají být šťastné, tak to byl přesně tento důvod: „Tančíme spolu naposledy". To ale netušily, že si tuto formaci zatančí ještě letos na slavnostním předávání cen. 

Je to parta skvělých kamarádů i mimo tancování a trenérky jsou na ně neskutečně pyšné. Za účast na mistrovství chtějí poděkovat městu Ivančice, zastřešující organizaci Horizont SVČ Ivančice a všem sponzorům, kteří jim finančně pomohli k tomu, aby se mistrovství mohli zúčastnit. Formaci vytvořila Aneta Šacherová, Hana Bednáriková a Andrea Sladká. 

FOTO A VIDEO z ocenění

Tanečníci, kteří byli ve formaci WANNABE TOGETHER:

Ela Doležalová

Liliana Šmídová

Nicol Vorlová

Pavlína Hosnedlová

Vanessa Jurutková

Katka Elederová

Dominika Podrazilová

Barbora Šmídová

Nela Jakšová

Chiara Francesca Chvojka

Sofie Šebestová

Barbora Malásková

Kromě celé skupinky je třeba vyzdvihnout tanečníka Pavla Dvořáka, který se stal mistrem světa v kategorii sólo junioři. Taktéž i jeho bratra Šimona Kalvodu, který obhájil svůj titul z minulého roku a stal se tak dvojnásobným mistrem světa v kategorii děti. Stejně tak Lilianu Šmídovou, která obsadila místo třetí.

Pavel Dvořák - mistr světa WDA v kategorii sólo junioři

Šimon Kalvoda - dvojnásobný mistr světa WDA v kategorii sólo děti

Liliana Šmídová - 2. vicemistryně světa WDA v kategorii sólo děti

Fotogalerie

Akce, tábory, soutěže, turnaje a další

Navštívit

Videogalerie

Akce, tábory, soutěže, turnaje a další

Navštívit