• 15.00
  • hřiště GJB Ivančice
Informace

ZÁVODY NA VŠEM, CO MÁ KOLEČKA - sobota 16. září od 15.00 hodin

jízda zručnosti, jízda na rychlost/ odrážedla, kola/ kategorie dle věku: 3 - 5, 6 - 9, 10 - 12 roků/ 50 Kč

Ivančice, hřiště GJB

Akce je pořádána v rámci projektu na integraci držitelů dočasné ochrany spolufinancovaného Ministerstvem vnitra ČR.

O projektu ZDE

Jaké to bylo

V sobotu 16. září se na hřišti ivančického Gymnázia J. Blahoslava, za krásného slunečného počasí, konaly ZÁVODY NA VŠEM, CO MÁ KOLEČKA pro děti. Závodilo se ve třech věkových kategoriích na zručnost a rychlost. Závodní „stroje“ byly různé – odrážedla, koloběžky, kola. Holky i kluci si nejdříve vyzvedli startovací čísla, cvičně projeli závodní trasu, někteří se i posilnili a postupně nastoupili na start závodu ve zručnosti. Projížděli překážkovou trasu, přenášeli plyšáka z místa na místo, prohazovali míček kruhem a slalomem projeli do cíle. Po vyhlášení výsledků se závodníci připravili k jízdě na rychlost po okruhu. Po druhých závodech proběhlo opět vyhlášení a také předání diplomů, medailí a odměn. Všichni do cíle dorazili ve zdraví a bez úrazu.  Na hřišti byly navíc připraveny různé sportovní a dovednostní aktivitky, do kterých se s dětmi zapojili také rodiče.

Na prvních místech se umístili: Filip Valenta, Michal Prokeš a Roman Bartl. Gratulujeme vítězům i všem ostatním závodníkům za zdolání závodů.

Akce byla pořádána v rámci projektu na integraci držitelů dočasné ochrany spolufinancovaného Ministerstvem vnitra ČR.