Den rodiny
  • 15.05.2022
  • 15.00
  • Ivančice, Zemědělská 2
Informace


DEN RODINY NA HORIZONTU - neděle 15. 5. od 15.00 do 18.00 hodin

zábavné a sportovní soutěže pro rodiče s dětmi, vystoupení dětí z dětské skupiny, školičky a kroužků, tvořivá dílna, malování na obličej, skákací hrady, občerstvení

 

Jaké to bylo


Slavili jsme Den rodiny.

V neděli 15. května se na Horizontu konala akce k Mezinárodnímu dni rodiny. Slaví se právě toto datum již od roku 1994 a je velice významným dnem pro celou společnost, připomíná důležitost rodiny jako základ lidské společnosti. Proto jsme společně s naším Mateřským a rodinným centrem Klubíčko uspořádali zábavně-sportovní odpoledne plné her, úkolů a soutěží pro rodiče s dětmi. 

Hned v úvodu akce se představily se svým vystoupením děti z dětské skupiny a školičky. Program s dětmi připravily tety Martina, Daniela, Simona a Tereza. Jejich vystoupení bylo moc milé a užily si ho nejen děti, ale určitě také rodiče. Dále se představil kroužek AEROBIK MINI. Holčičky ve věku 4 - 8 let cvičí a zároveň tančí aerobik společně prvním rokem. Vystoupení s názvem Baby shark si připravily pod vedením Markéty Holé. Blok zakončil kroužek TAD CREW BABY. Kroužek je taneční průprava těch nejmenších od 3 do 5 let, děti se učí základní taneční kroky, rytmus, pohybové říkanky, hrají hry a učí se protahovat za pomoci prvků jógy pro děti. Pod vedením Terky Knotkové vystoupili s názvem LEGO kostky.

Po celou dobu akce si rodiče s dětmi užívali zábavné a sportovní soutěže, malování na obličej, deskové hry, dětský koutek, skákací hrad, společné focení i netradiční aktivitu Hobby Horse. Ve tvořivé dílně si pomocí nářadí vyráběli dřevěné lodičky a rybičky a housenky z mechové gumy a dřevěných korálků. Součástí programu akce byla zábavná samoobslužná stezka pro děti a rodiče na téma „Poznej kytičky a zvířátka ve svém okolí“. 

Rodiny také absolvovaly komentované sportovní a dovednostní soutěže o drobné ceny i medaile. 

Návštěvníci měli možnost zhlédnout výstavu zájmového kroužku Kresba. Studijní kresby rostlin, zvířat, stromů, zátiší, částí obličeje nebo návrh poštovní známky budou v prostorách na Horizontu vystaveny do konce května. 

Fotogalerie


Fotogalerie

Akce, tábory, soutěže, turnaje a další

Navštívit

Videogalerie

Akce, tábory, soutěže, turnaje a další

Navštívit