Dopolední cvičení pro maminky s hlídáním dětí

  • 20.04.2022
  • 10:00
  • Ivančice
Informace


Pro maminky jsme připravili dopolední cvičení. Děti od 18 měsíců a starší pohlídáme, aby si mohly maminky užít čas jenom pro sebe.

s sebou:

maminky - pohodlné oblečení na cvičení, pití, podložky na cvičení zajištěny

děti - přezůvky, pití, svačinku dle potřeby

150 Kč - hlídání v ceně

lektorka: Mgr. Lenka Krčmářová 

přihlášení (maminky i dítěte) je možné osobně na recepci SVČ Ivančice nebo přes rodinný účet do 19. 4.

Maminky, přijďte trošku dřív, abyste předali děti a na cvičení byly včas.

Cvičení pro maminky - kombinace kondičního, posilovacího a protahovacího cvičení s vlastní vahou - v kolektivu dalších maminek během toho, co si Vaše dítě bude hrát v  dopolední školičce  - cvičení je zaměřeno a vhodné pro ženy po porodu (již od ukončeného šestinedělí) - cvičení se zaměřuje na správné brániční dýchání, aktivaci svalů pánevního dna, naučíte se cviky pro správné držení těla, zpevnění a protažení svalů celého těla tzv.“Fullbody trénink“, tak abyste byly schopny se aktivně vrátit do života a ke sportu. - cvičení obsahuje prvky zdravotního a kompenzačního cvičení, pilates, powerjógy, aerobiku apod.

Jaké to bylo


Dopolední cvičení pro maminky s hlídáním dětí

Ve středu 20. dubna dopoledne se uskutečnilo cvičení pro maminky. Bylo zaměřeno na zpevnění a protažení svalů celého těla tzv. Fullbody trénink. Obsahovalo také prvky zdravotního a kompenzačního cvičení, pilátes, powerjógy, aerobiku apod. Cvičení probíhalo pod vedením zkušené lektorky Mgr. Lenky Krčmářové. Po dobu, kdy si maminky užívaly cvičení a čas jenom pro sebe, jejich děti si zatím hrály v dopolední školičce. 

 

 

Fotogalerie


Fotogalerie

Akce, tábory, soutěže, turnaje a další

Navštívit

Videogalerie

Akce, tábory, soutěže, turnaje a další

Navštívit