SPORTOVNÍ KROUŽKY |

 
 
 
 
NAŠE ČINNOST KROUŽKY 2018/2019

INFORMAČNÍ CENTRUM PRO MLÁDEŽ

 

        
FREEZ KLUB

NEW BEJ CLUB

KÓNUS KLUB

MATEŘSKÉ A RODINNÉ CENTRUM KLUBÍČKO

EUROPEAN VOLUNTARY SERVICE

ZŘIZOVATEL SVČ IVANČICE

 

SPORTOVNÍ KROUŽKY

  

název věk/úroveň kapacita zahájení  den hodina místo/místnost úplata vedoucí el. přihláška
Přípravka gymnastiky 1

4-10

začátečníci

15 2.10. úterý 16-17 SVČ Ivančice  žlutá cvičebna 1000 Chabinová S. přihlásit

Přípravka gymnastiky 2  

4-10 15 2.10. úterý 15-16 SVČ Ivančice  žlutá cvičebna 1000 Chabinová S. přihlásit
začátečníci
Rekreační gymnastika         1 5-10 10 2.10. úterý 17-18 SVČ Ivančice  žlutá cvičebna 1000 Chabinová S. přihlásit
mírně pokročilí
Rekreační gymnastika         2 5-10 10 3.10. středa 16-17 SVČ Ivančice  žlutá cvičebna 1000 Chabinová S. přihlásit
pokročilí
Rekreační gymnastika         3 10-15 10 4.10. čtvrtek 17-18 SVČ Ivančice  žlutá cvičebna 1000 Chabinová S. přihlásit
mírně pokročilí
Rekreační gymnastika         4 10-15 10 4.10. čtvrtek 16-17 SVČ Ivančice  žlutá cvičebna 1000 Chabinová S. přihlásit
pokročilí
Kondiční gymnastika         * 5-15 15 1.10. pondělí 16-17 SVČ Ivančice 800 Chabinová S. přihlásit
žlutá cvičebna
Florbal pro nejmenší 4-6 15 2.10. úterý 16-17 Ivančice 1200 Podolský O.    přihlásit
tělocvična TGM
Florbal 1 6-7 15 1.10. pondělí 16-17:30 Orlovna 2800 Podolský O.    přihlásit
1.-2.třída ZŠ čtvrtek 15:30-17 tělocvična GJB
Florbal 2 8-9 15 1.10. pondělí 17-18 Ivančicetělocvična GJB 2800 Bis V. přihlásit
3.-4.třída ZŠ čtvrtek 15:30-17 Podolský O.   
Florbal 3 10-11 15 1.10. pondělí 15:30-17 Ivančice 2800 Bis V. přihlásit
5.-6.třída ZŠ středa 17-18 tělocvična GJB Podolský O.   
Florbal 4 12-14 15 2.10. úterý 17:30-18:30 Ivančice 2800 Podolský O.    přihlásit
7.-9.třída ZŠ čtvrtek 17-18:30 tělocvična GJB
Přípravka tenisu 6-11 15 5.9. středa, pátek 16-17:30 kurty (podzim, jaro) 3000 Ondrová I. přihlásit
začátečníci  středa 15-16:30 hala (zima)
čtvrtek 16-17 sokolovna (zima)
Tenis 12-18 15 5.9. středa, pátek 16-17:30 kurty (podzim, jaro) 3000 Ondrová I. přihlásit
pokročilí  středa 15-16:30 hala (zima)
pátek 14:30-15:30 hala (zima)
Sportovní hry 4-6 15 2.10. úterý 16-17 SVČ Ivančice 1000 Fialová M. přihlásit
oranžová cvičebna
Karate 7-15 15 2.10. úterý 17-18 Ivančice 1200 Palmáši L. přihlásit
tělocvična TGM
Sebeobrana 8-20 20 2.10. úterý 18-19 SVČ Ivančice 1000 Fedra M. přihlásit
žlutá cvičebna
Airsoft 8-16 20 2.10. úterý 15:30-18   SVČ Ivančice 1600 Fedra M. přihlásit
okolí
NERF 7-15 20 1.10. pondělí 16-18 Ivančice 1800 Suchánek M. přihlásit
tělocvična TGM
Pohybové hry  děti 2-4 s rodiči 20 1.10. pondělí 17-18 Ivančice 40/vstup/dítě Pyrochtová M. přihlásit
žlutá cvičebna
Kondiční cvičení dospělí, seniorky 30 11.9. úterý 18:30-19:30 Ivančice 40/vstup Čožíková J. přihlásit
tělocvična GJB
Cvičení s prvky jógy dospělí, seniorky 20 1.10. pondělí 19:30-20:30 SVČ Ivančice 40/vstup Staňková E. přihlásit
žlutá cvičebna
* Do kroužku Kondiční gymnastika se může účastník přihlásit pouze, je-li zapsán v Rekreační gymnastice 1, 2, 3 nebo 4.   

  

Bližší anotaci ke kroužku zobrazíte najetím kurzoru na název kroužku

 



 
 
 
 
 
 
TOPlist