KROUŽKY V MŠ A ZŠ V IVANČICÍCH A OKOLÍ |

 
 
 
 
NAŠE ČINNOST KROUŽKY 2018/2019

INFORMAČNÍ CENTRUM PRO MLÁDEŽ

 

        
FREEZ KLUB

NEW BEJ CLUB

KÓNUS KLUB

MATEŘSKÉ A RODINNÉ CENTRUM KLUBÍČKO

EUROPEAN VOLUNTARY SERVICE

ZŘIZOVATEL SVČ IVANČICE

 

KROUŽKY V MŠ A ZŠ V IVANČICÍCH A OKOLÍ

 

 

název věk/úroveň kapacita zahájení  den hodina místo/místnost úplata vedoucí el. přihláška
MŠ a ZŠ DOLNÍ KOUNICE         
Míčové hry 3.-5. třída 20 3.10. středa 13-14 ZŠ Dolní Kounice 600 Žáková E. přihlásit
                   
Stolní tenis  6.-9.třídy 20 3.10. středa 14-15 ZŠ Dolní Kounice 600 Bublák M. přihlásit
                   
Sportovní hry 6.-9.třídy 20 1.10. pondělí 14-15 ZŠ Dolní Kounice 600 Raus M. neotevřeno
                   
Florbal 1 pro žáky 1-2. třídy 20 1.10. pondělí    16-17 Dolní Kounice 1000 Šusta J.            Žikeš D. přihlásit
        čtvrtek 16-17 tělocvična ZŠ      
Florbal 2 pro žáky 3.-5. třídy 20 1.10. pondělí 17-18 Dolní Kounice 1000 Šusta J.            Žikeš D. přihlásit
        čtvrtek 17-18 tělocvična ZŠ      
Florbal 3 pro žáky 6.-8. třídy 20 1.10. pondělí 18-19 Dolní Kounice 1000 Šusta J.            Žikeš D. přihlásit
        čtvrtek 18-19 tělocvična ZŠ      
Angličtina  žáci 1.-2. třídy 12 1.10. pondělí 14-15 ZŠ Dolní Kounice 600 Navrátilová J. přihlásit
                   
Taneční kroužek žáci 1.-5. třídy 20 4.10. čtvrtek 14-15 ZŠ Dolní Kounice 600 Bojanovská N. přihlásit
                   
Tvořivá dílna žáci 1.-5. třídy 12 4.10. čtvrtek 15:30-17 Kónus klub 1000 Zbořilová V. přihlásit
                   
Turistický kroužek žáci 3.-5. třídy 20 info PO 24.9. 13-15 hod. v ZŠ DK

jedna sobota/měsíc (6.10./11.11./8.12./

12.1./9.2./9.3./  6.4./11.5.)

8-15 Dolní Kounice a okolí 600 Navrátilová J. přihlásit
                   
Angličtina hrou 10 1.10. pondělí 15-16 MŠ Dolní Kounice 600 Chmelíčková M. přihlásit
                   
Tvořínek 12 3.10.  středa 15-16 MŠ Dolní Kounice 1100 Čížková A. přihlásit
                   
Keramika 12 10.10. lichá středa 15-16 MŠ Dolní Kounice 1100 Čížková A. neotevřeno
                   
Logopedie 10 9.10. úterý 15-16 MŠ Dolní Kounice 800 Škodová V. přihlásit
                   
Tanečky 12 11.10. čtvrtek  15-16 MŠ Dolní Kounice 600 Lukášková J. přihlásit
MŠ NĚMČIČKY         
Keramika (MŠ Němčičky) 15 8.10. pondělí (liché) 14:30-15:30 MŠ Němčičky 1200 Čožíková E. přihlásit
                   
ZŠ RADOSTICE         
Keramika (ZŠ Radostice) 15 2.10. úterý (sudé) 14:30-15:30 ZŠ Radostice 1200 Čožíková E. přihlásit
Keramika (MŠ Radostice)  MŠ   15 16.10.  úterý (sudé)  13:30 - 14:30  ZŠ Radostice 1200  Čožíková E.  přihlásit 
MŠ a ZŠ PRŠTICE         
Keramika (ZŠ Prštice) 15 4.10. čtvrtek (sudý) 13:45-14:45 ZŠ Prštice 80/vstup Čožíková E. přihlásit
                   
Keramika (MŠ Prštice) 15 11.10. čtvrtek (lichý) 13:45-14:45 MŠ Prštice 80/vstup Čožíková E. přihlásit
                   
ZŠ MODŘICE         
Anglický jazyk 1 1.-2. třída 12 2.10. úterý 14:30-15:30 ZŠ Modřice 1050/24 lekcí Matouchová P. přihlásit
                   
Anglický jazyk 2 1.-2.třída 12 2.10. úterý 15:30-16:30 ZŠ Modřice 1050/24 lekcí Matouchová P. neotevřeno
                   
Anglická konverzace 4.-5. třída 12 2.10. úterý 15:30-16:30 ZŠ Modřice 1050/24 lekcí Matouchová P. přihlásit
                   
Výtvarné tvoření 1.-3.třída 12 3.10. středa 14:30-15:30 ZŠ Modřice 1550/24 lekcí Matouchová P. přihlásit
                   
ZŠ NESLOVICE         
Florbal v Neslovicích 1 6-10 12 2.10. úterý              14-15:30           tělocvična ZŠ Neslovice 700 Podolský O. přihlásit
                   
Florbal v Neslovicích 2 6-10 12 5.10. pátek 13:30-15 tělocvična ZŠ Neslovice 700 Podolský O. přihlásit
                   
MŠ CHŘESTOVÁ         
Keramika (MŠ Chřestová) 12 1.10. pondělí 15-16 MŠ Chřestová 1100 Čížková A. přihlásit
                   

 

 

 



 
 
 
 
 
 
TOPlist